Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS3 nie widzi danych
Konsola PS3 CECHC04 czyli fajna. Konsola sie odpala, natomiast nie odczytuje danych z plyt oraz z USB. Niby widzi plyte bo mowi ze dysk z muzyka ale go nie odczytuje (plyta sie kreci, kolko tez ) albo ze jest PENDRIVE w USB ale pusty. I teraz pytanie, co puscilo CELL czy Mostek bo nie wiem co grzac......:-)
Reply
Jaki danych nie odczytuje z USB ? W jaki formacie jest pendrive, jakie dane sa na nim ? Co się dzieje po włożeniu płyty z grą pod PS3 ?
Reply
Dane na USB to aktualizacja systemu dla konsoli. Po włożeniu płyty z grą czy z czymkolwiek innym płyta się kręci, kółko na ekranie też i po jakimś czasie jest komunikat że brak danych albo dane uszkodzone.
Reply
Jaka jest wersja oprogramowania konsoli PS3 ? Czy da się uruchomić sklep Playstation ?
Reply
Witam ponownie po długiej przerwie. Konsola miała uszkodzoną płytę główną ( spuchła ). Jakiś barbarzyńca grzał hu... wie czym.
Reply
Nie mogę napisać nowego tematu więc piszę w TYM. Mam kilka konsol w którychś jakiś barbarzyńca zamienił bądź usunął napęd. Płyty główne udało mi się ożywić natomiast bez napędów...............lipa jest. Dawno nic nie programowałem ale jakiś sprzęt jest :-). Jak najprościej sparować napędy do płyt ? Bo napędów ci u mnie dostatek. Konsole to FAT łoczywiście. I OŚWIADCZAM iż nie potrzebuje tej wiedzy do innych celów niż sparowanie napędów ( u nas w niemcowni można nieźle po dupie za to dostać więc jedziemy tylko na ORYGINALNYM sofcie ) . Przy obecnej cenie konsol PS3 na EBAY to niby nie ma sensu ale mam taką pasję żeby je przywrócić do pełnego życia.
Reply
I mam następnego kwiatka. Znowu konsola po BARBARZYŃCY. Padł mu laser i zaczął kombinować (tak się domyślam ). Pogiął wszystkie blachy napędu, rozkręcił go niszcząc gniazdo taśmy na głównej płycie przy wypinaniu. Po rozkręceniu nie potrafił poskładać. Złożył co mógł i tak trafiła do mnie. Po oględzinach, wyprostowałem pozaginane piny w złączu na płycie głównej ale zacisk jest urwany (pęsetą da się zapiąć), napęd po oględzinach wylądował w koszu. Dałem sprawny podmieniając PCB. I teram mam problem. Konsola działa ! Po czyszczeniu wymianie past jest jak nówka, cicha i błyszcząca, ale............czyta płyty CD AUDIO, filmy DVD, i nawet rozpoznaje jaką grę (blu) się włożyło do napędu natomiast przy próbie instalacji gry z płyty wywala błąd 80010017 niezależnie jaką płytkę włożymy. Bez problemu instalują się i działają gry z PSN. Co jest grane ? Bo troszkę zgłupiałem.......................
Reply
Elektrotech,Model konsoli, płyty głownej oraz samego napędu proszę podać Uśmiech
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55Kielce ul. Duża 10tel. 795 666 333
Reply
Proszę bardzo.Model  CECHG04  date code  7DPłyta główna  SEM - 001Napęd jednosoczewkowy. Logika napędu BMD - 002
Reply
U mnie niedawno też spuchła płyta główna. Już naprawiona i działa jak należy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)