Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co lepsze?
#1
co bardziej polecacie kupowac xbox czy ps? myslalam zeby zafundowac synowi pod choinke i wiedzialem nawet dobre oferty na tylko nie wiem co lepsze dla 15 latka?
Reply
#2
Wszystko zależy indywidualnie od preferencji użytkownika. Graficznie obie platformy nie odbiegają za bardzo od siebie. Większość gier (poza ekskluzywnymi tytułami) wydawane jest na oba sprzęty. Kiedyś miałem sentyment do konsol Xbox. Dzisiaj jakbym miał coś kupić to bym brał konsole od Sony Oczko
Reply
#3
Co byś nie kupił to licz się z tym iż ten sprzęt za długo nie podziała. Zatem aby się nie martwić na zapas. Kup konsolę w takim Media Markt i dokup do niej rozszerzoną gwarancję na 3-5 lat. Do nas coraz więcej konsol PS4 trafia do napraw i widzimy co się z tym dzieje. Ps. PS4 ogólnie da się naprawiać (jak padnie to 80% szans że konsola zostanie naprawiona), XBOX One to ciężki temat (jak padnie to 40% że konsola zostanie naprawiona)
Reply
#4
jak to ? po jakim czasie już padają? pierwszy raz spotykam sie z taką opinią, że po chwili już do naprawy trafiaja...
Reply
#5
oczywiście że xboxa , najlepsza opcja na fajne spędzenie czasu
Reply
#6
Ja jestem fanem Play station i też proponowałbym tą konsolę
Szukasz nowości ze świata gier? Tylko tutaj wiele innych.
Reply
#7
Play Station myślę, że będzie lepszym pomysłem
Reply
#8
a dla 15 latka nie lepsza będzie na przykład piłka do gry na zewnątrz? miłość do sportu zaszczepić w młodzieży! Język
Reply
#9
a tam, dzieciaki muszą mieć jakąś zabawkę elektroniczną. Ja bym postawił na PS4, ale to raczej kwestia osobistych preferencji, acz muszę przyznać, że żadnych problemów z tą konsolą nie miałem dotychczas.
Reply
#10
stanowczo psJęzyk
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)