Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dehash po downgrade
#1
Witam. Miałem u Was swoje PS3 do downgrade'u z 4.41 na 3.55 i spodziewam się, że jutro je dostanę.Byłoby to moje pierwsze wgrywane CFW i zamierzam skorzystać z Rogero 4.46 v1.01 - czy muszę robić dehash tak jak jest w tutorialach?np. tu: ew. tu:
Reply
#2
Krótka odpowiedz : Nie trzeba Uśmiech Konsola ma w sobie OFW 3.55 a na nim nie ma moliwosci robienia Dahashu Uśmiech
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55Kielce ul. Duża 10tel. 795 666 333
Reply
#3
W takim wypadku jaki jest sens istnienia tej czynności? Z tego co zrozumiałem czytając tamto forum to dehash musimy zrobić jeśli mieliśmy wyższe OFW, zrobiliśmy downgrade i chcemy zainstalować CFW i nie zbrickować konsoli.Chociaż właśnie w changelogu rogero 4.46 jest notka "Spatchowano LV1 Core OS Hash Check (aby zapobiec brickowi na niedehashowanych zdowngrade'owanych konsolach)", więc jestem trochę zmieszany.
Reply
#4
W skrócie : Dehash robiony jest po to aby bezpiecznie przejść z CFW (konsola po Downgradzie) na OFW. Jeżeli w konsoli jest już OFW 3.55 SONY to nie mamy się czym martwić i możemy instalować dowolny Firmware.
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55Kielce ul. Duża 10tel. 795 666 333
Reply
#5
Ok, wielkie dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że jutro już się będę mógł cieszyć konsolką.
Reply
#6
Drugi link z OP Rozumiem że to działa tak- Po downgrade flasherami z ofw 3.55+ albo cfw te "hashe" nie "downgrade'ują" się razem z systemem i trzeba je downgrade'ować osobno aby móc wgrać nowszą/inną wersję systemu, tak? VF Robi kompletny downgrade tzn razem z tymi hashami, tak?
Reply
#7
Ty dostajesz konsolę z OFW 3.55 i wgrywasz np. CFW Rogero 4.46. Nic więcej nie musisz robić.
Reply
#8
Rozumiem, po prostu skoro już jesteśmy w temacie dehashowania to chciałem się dowiedzieć jak z tym jest kiedy będę chciał wypróbować inne CFW. Bawiłem się w instalowanie cfw na androidzie i 2 razy (nie na amen na szczęście)zbrickowałem telefon, więc chciałem zminimalizować ryzyko w przypadku ps3.
Reply
#9
Jeżeli będziesz instalował Rogero to nie będzie to konieczne. Przy jego aktualizacji instalujesz ją z XMB i tyle.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)