Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań początkującego.
Nieoficjlanych firmwareów do konsol jest jak psów na ulicy. Z tego co mi wiadomo (nie jestem specjalistą od software) to są CFW Rogero, Habib i masa innych. Dostępne wersje standardowe oraz z Cobrą. Co to jest Cobra ? Firmware dający możliwość uruchamiania pluginów na konsoli PS3. Najlepszym pluginem jaki może bardzo pomóc w wydłużeniu żywotności konsoli jest webMAN. Program mogący dynamicznie i statycznie kontrolować wentylator konsoli. Jest to oczywiście jedna z jego opcji, a zaręczam że posiada ich całe mnóstwo. Dla mnie, dla serwisanta ważne jest aby konsola PS3 pracowała w względnie niskiej temperaturze. Takie GTA5 nie więcej jak 75C na procesorze RSX i CELL. Na standardowej konsoli z OFW nigdy się nie dowiemy tego jaka temperatura jest na CPU/GPU. Za pomocą webMANa jest to możliwe nawet w czasie pracy! Paczek nigdy nie zrzucamy. Informacja jest przestrogą dla klientów którzy nie zdają sobie sprawy z tego iż paczki podczas wysyłki latają górą/dołem. Stąd trzeba zadbać o porządne pakowanie Uśmiech Konsole z pamięciami NAND (edycje CECHA,CECHC,CECHG) można śmiało wysyłać bez HDD. Nowsze edycje tj. CECHH, CECHJ, CECHK,CECHL, PS3 Slimy należy wysyłać z HDD. Zawartość HDD oczywiście zostanie sformatowana (jeżeli ma być inaczej, proszę o taką informację). O jakie zdjęcia się rozchodzi ? Warez, gry, patchowanie - nie znam się na tym gdyż nie używam.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)