Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się ! :)
SiemankoUśmiech Temat ten jest aby się przywitać i napisać coś o sobie Oczko Jak ktoś chce to niech pisze. Ja zacznę. Mam na imię Kamil. Studiuje na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Aktualnie też mieszkam w Rzeszowie. Interesuje się elektroniką i wszystkim co z nią związane Uśmiech Tematem konsol zaraziłem się jakieś 8-10 lat temu.
Reply
Cześć Uśmiech Mam na imię Szymon (aka Spox_2). Jestem właścicielem w firmie Virtual Future Service - pogwarancyjny serwis Konsol PS3, Xbox360. Interesuje sie w głównej mierze elektronika (Konsole wszystkich generacji) oraz motoryzacja ( Fun Mitsubishi z racji do przynależenia do tej społeczności ). Pierwsze zaczatki dlubania rozpoczęły sie w wieku 9 lat - tj. Naprawa wtyczek od padow z Pegasusa ( bardzo często na wskutek nadmiernego używania przewody przy wtyczce traciły połączenie, wówczas szła w ruch lutownica tranformatorowa oraz nóż Oczko ). Wiele ciekawych rzeczy w tamtych latach pokaz mi mój starszy brat oraz user ravz83 Uśmiech - serdeczne Bóg zapłać Uśmiech Aktualnie spędzam najwiecej czasu przy naprawianiu Konsol PS3 - reballing wszelkich układów.
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55Kielce ul. Duża 10tel. 795 666 333
Reply
Witam wszystkich.Na imię mi Bartek jak łatwo się domyślić Oczko.Został mi jeszcze roczek studiów na Politechnice Częstochowskiej - Elektrotechnika.Lubię czytać powieści fantasy, wszelkie nowinki technologiczne, bawić się tematyką audio/car audio, skubać przy moim asteriksie, przeżywać skrajne emocje podczas oglądania żużla (Hej Hej CKM !) no i oczywiście zagłębiać się do wirtualnej rzeczywistości gier komputerowych/konsolowych.Konsolową przygodę zacząłem dzięki wspaniałomyślnemu braciszkowi, który to podarował mi PSX'a. Długie godziny spędzone przy Gran Turismo 2 i ISS Pro Evolution mile wspominam do dziś.
Reply
Siemanko!Mam na imię Adran. Jestem monterm klimatyzacji wentylacji. Moje główne zainteresowanie to komputery i ps3.
Reply
Cześć Uśmiech Mam na imię Grzesiek. Mieszkam w Sypniewie (Okolice Ostrołęki), chodzę do 1 gimnazjum i konsolami interesuje się już dobre 9 lat. Od czasu do czasu można tak powiedzieć że "serwisuje" laptopy za drobniaki Duży uśmiech
Reply
cześć Wszystkim !!! mam na imię Irek, mieszkam w Lublinie interesuje się elektroniką, komputerami, konsolami. Obecnie zajmuje się programowaniem maszyn CNC oraz projektowaniem grafiki w corel draw, adobe illustrator, w wolnej chwili naprawiam m. innym komputery, konsole....elektroniki cały czas się uczę od teorii do praktyki, zawsze trzeba być na bieżąco.
Reply
Mam na imię Tomek. Jestem uczniem jednego z techników Warszawskich. W wolnych chwilach dużo czytam ale spokojnie nie jestem typowym molem książkowym w okularkach, wręcz przeciwnie moją drugą pasją jest kulturystyka, dopiero zaczynam w tej dziedzinie ale mam nadzieje na duże sukcesy. Pozdrawiam.
Reply
Janek tak mam na imię jestem tutaj nowy i totalnie nieogarnięty. Liczę na pomoc w kwestii wprowadzania w forum. Lubię sport ale tylko w dziedzinie piłki nożnej. Pozdrawiam.
Reply
Cześć, jestem Rafał. Uwielbiam elektronikę i komputery a wolny czas spędzam dodatkowo na czytaniu książek.Pozdrawiam
Reply
Hej jestem Marian i jako kompletna ciemnota w dziedzinie elektroniki przybyłem tu, aby dowiedzieć się paru nowych rzeczy UśmiechPozdrawiam
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)