• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań początkującego.
Fajnie że ktoś już założył temat z którego mam nadzieję ktoś zrobi FAQ. @Winkiel Post#2 6. Warezowe gry można patchować bez logowania do psn? Myślałem że samo połączenie konsoli z Internetem gwarantuje bana na konsolę(Prędzej czy później). 11. Zrzucacie je testowo z 50cm po odbiorze, czy jak? Te zdjęcia są z serwisu firmy czy skąd? Mogę wysłać konsolę bez HDD?
  Reply
Przed przybyciem kuriera sprawdź, czy konsola wytrzyma upadek z takiej wysokości. Tak, pobrane gry możesz aktualizować bezpiecznie. Internet możesz mieć podłączony cały czas, bez niego nie zaktualizujesz gry. Dopiero po korzystaniu z PSN jest ryzyko bana. Konsola musi mieć HDD.
  Reply
Konsole owinąłem kilkunastową warstwą streczu, zapakowałem do oryginalnego kartonu i w wole miejsca wepchnąłem kawałki styropianu. Całość jeszcze raz owinąłem streczem, włożyłem do jeszcze większego pudełka, wepchnąłem stare kartony i inne śmieci. I znowu owinąłem wszystko streczem. Wystarczy? Nie przesadziłem?
  Reply
Mówiłem Ci, upuść z tych 50 cm i zobacz. Jeżeli wszystko będzie ok to nie powinno się nic stać.
  Reply
Czyli mam upuścić, rozpakować, i znowu zapakować? Troche mi się nie chce i nie mam tyle streczu. A jak się uszkodzi, to mam wyrzucić konsole? Głupi pomysł samemu upuszczać konsole -,-
  Reply
Ty to masz problemy... Jak tak się boisz to zawieź osobiście i będzie po problemie... Co to za problem zapakować dobrze konsole?
  Reply
Pakowanie jak najbardziej poprawne i bezpieczne dla urządzenia wewnątrz.
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55Kielce ul. Duża 10tel. 795 666 333
  Reply
Trochę bez sensu jest samemu upuścić konsolę z wysokości 50 cm. Spox_2 kiedy dostanę na maila tą kartkę którą mam wydrukować dla kuriera? Wczoraj złożyłem zamówienie. Czy po całym zabiegu dostanę na maila jakąś instrukcje jak wgrywać kopie zapasowe gier i to całe oprogramowanie?
  Reply
Trochę bez sensu jest samemu upuścić konsolę z wysokości 50 cm.Spox_2 kiedy dostanę na maila tą kartkę którą mam wydrukować dla kuriera? Wczoraj złożyłem zamówienie.Czy po całym zabiegu dostanę na maila jakąś instrukcje jak wgrywać kopie zapasowe gier i to całe oprogramowanie?[/quote]Ja sobie tego nie wymyśliłem, tylko firma kurierska. Jak masz jakieś problemy dzwoń do nich.
  Reply
Instrukcje są na forum Uśmiech Kuriera zamówie za godzinke.
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55Kielce ul. Duża 10tel. 795 666 333
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)