• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modyfikacja chłodzenia
Widzę że w ofercie macie
Quote:Modyfikacja chłodzenia wydłużająca żywotność konsoli (druga młodość konsoli PS3)
Co to konkretnie oznacza?
  Reply
Oznacza to podjęcie odpowiednich czynności dzięki którym konsola będzie pracowała bardzo cicho i długo. Odnosi się to do konsol które głośno pracują podczas użytkowania.Standardowo wszystko się zużywa więc trzeba to od czasu do czasu dać na konserwację Oczko
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55Kielce ul. Duża 10tel. 795 666 333
  Reply
Ciągle niewiele mi to mówi. Chodzi o to że trafił mi się felerny wiatrak który po prostu jest głośny. Nie w sensie że na wysokie obroty wchodzi i mielenie powietrza jest głośne, tylko coś innego tam głośno stuka, więc myślałem o wymianie wiatraka. Miałem porównanie z nowszym modelem kolegi, więc wiem co piszę. Wymieniacie układy chłodzenia?
  Reply
Układów chłodzenia mam od groma. Proszę podać model cech konsoli PS3. W wiatrakach siadają lozyska ( zaczynaja huczec )
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55Kielce ul. Duża 10tel. 795 666 333
  Reply
cech-2104b
  Reply
Mhm...Opisz dokładnie jak sie zachowuje konsola ?Była naprawiana etc ?
  Reply
Zamiast opisywać, wyślę konsolę.
  Reply
Może być i tak ale szczerze powiedziawszy lepiej by było gdybyś podał co i jak...etc
  Reply
Po włączeniu konsoli tzn na niskich obrotach słychać dźwięk podobny do dźwięku sekcji zasilania na kartach graficznych(cewek?), ale sporo głośniejszy. Nie wiem jak lepiej to opisać. Konsola tak pracowała od nowości, nie była nigdzie naprawiana.
  Reply
Hmm... A czy słyszałeś prace innej konsoli PS3 w wersji Slim ? Nie był czasem taki sam dźwięk ?
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)