Forum - Serwis i naprawa konsol PS3 PS4 XBOX360 XBOXONE
SEN Enabler/PS3 UNBAN - Printable Version

+- Forum - Serwis i naprawa konsol PS3 PS4 XBOX360 XBOXONE (https://www.serwis.kielce.pl/forum)
+--- Thread: SEN Enabler/PS3 UNBAN (/thread-141.html)SEN Enabler/PS3 UNBAN - Winkiel - 08-23-2013

OBECNIE NIE DZIAŁA!
Prędzej, czy później na każdego przyjdzie pora i dostanie bana za używanie CFW. Poniżej przedstawiam Wam sposób, a raczej program, który zmieni IDPS naszej konsoli na inne. Będę systematycznie aktualizował poradnik oraz IDPS.
Jeżeli posiadasz CFW 4.46 musisz użyć SEN Enabler'a. Poniżej jest link do niego z dodanym już ConsoleID.
[url][/url]
Instukcja:
Pobrane archiwum należy rozpakować na pendrive/dysk zewnętrzny. Gdy już to zrobimy, umieszczamy urządzenie w dowolnym porcie PS3 i przechodzimy do "Install Packed Files". Naszym oczom ukaże się "SEN Enabler v5.1.1 [CEX] [4.46].pkg". Należy go zainstalować. Gdy już to zrobimy pojawi się on nam w zakładce "Gry". Należy go uruchomić i nacisnąć przycisk R3. Po tym wyskoczy nam informacja, że wszystko przebiegło pomyślnie. Należy ją potwierdzić klikając X i wyjść z programu klikając O.
PS Unban 6.8 Released
Jeżeli jesteś użytkownikiem CFW 4.40 i niższego możesz użyć do odbanowania programu PS3UNBAN. Instaluje się go w taki sam sposób jak SEN Enabler, ale jego aktywacja jest troszeczkę inna. Należy go uruchomić, nacisnąć SELECT i wyjść klikająć trójkąt na padzie. Po tych czynnościach będziemy mogli zalogować się do PSN.
[url][/url]RE: SEN Enabler/PS3 UNBAN - GiNTTeR - 08-24-2013

To tym Sen'em mogę zmienić idps ? I jak zrobić żeby znowu bana nie dostać i jak przejść wtedy bezpiecznie na OFW? PS. Mam Rogero CFW 4.46 V1.01


RE: SEN Enabler/PS3 UNBAN - Winkiel - 08-24-2013

Najlepszym sposobem będzie usunięcie wszystkiego z konsoli i kupno IDPS od Spoxa. Te jest udostępnione na cały świat, więc pewnie niedługo zostanie zbanowane. Jeżeli kupisz od Spoxa masz je tylko dla siebie.


RE: SEN Enabler/PS3 UNBAN - GiNTTeR - 08-24-2013

Chodzi mi jak zmienić idps krok po kroku dla laika Uśmiech


RE: SEN Enabler/PS3 UNBAN - marciniak - 08-25-2013

Moim zdaniem to te całe unbany to walka z wiatrakami


RE: SEN Enabler/PS3 UNBAN - disp3ns3r - 09-10-2013

Chodzi mi jak zmienić idps krok po kroku dla laika Uśmiech[/quote]Dalej nikt nie napisał Duży uśmiech


RE: SEN Enabler/PS3 UNBAN - bigmar - 01-30-2014

Wytłumaczycie mi proszę o co chodzi z IDPS? Otóż nie mam zbanowanej konsoli, ale chciałbym móc się połączyć ze sklepem PSN by pobrać zakupione tam materiały. Jak wiadomo może skończyć się to banem. Czy po zmianie IDPS nie dostanę bana (lub szanse znacznie zmaleją)? Granie multiplayer raczej nie wchodzi w grę, tylko pobranie z PSN i wylogowanie się. Jak to jest dokładnie i co daje zmiana IDPS?


RE: SEN Enabler/PS3 UNBAN - Winkiel - 01-30-2014

Zmiana IDPS jest potrzebna wtedy gdy konsola została zbanowana przez Sony. Możesz pobrać materiały z PSN, ale musisz się liczyć z ryzykiem bana. Ja obecnie korzystam z tego programu już kilka długich miesięcy i cały czas na jednym i tym samym IDPS. Gram w same najnowsze tytuły, a bana nie wyłapałem.


RE: SEN Enabler/PS3 UNBAN - bigmar - 01-30-2014

Czyli jeśli konsolę mam niezbanowaną to IDPS nie jest mi potrzebny?